Slovo patsana. Krov na asfalte (2023)

Slovo patsana. Krov na asfalte / Слово пацана. Кровь на асфальте

Sovietų Sąjunga miršta, o kartu su permainų, žodžio, muzikos ir kainų nuojauta atsiranda sąžinės laisvė, besiribojanti su neteisėtumu. Moksleivis Andrejus iš pašalinio virsta žiauriu gaujos nariu.

Perestroika jau žengė iš Kremliaus tribūnų į miestų ir miestelių gatves. Sovietų Sąjunga miršta mūsų akyse, o kartu su permainų, žodžio, muzikos ir kainų nuojauta atsiranda sąžinės laisvė, besiribojanti su neteisėtumu. Kol tėvai kovoja dėl išlikimo, visų palikti vaikai nuklysta į gatvių būrius ir „kovoja dėl asfalto“. Jie tiesiogine prasme kovoja, kad kontroliuotų viską, kas stovi jų žemėje arba juda ant jos. Tarp bendro suaugusiųjų kartos skurdo ir netekčių jaunimo grupėse – aiškios gyvenimo taisyklės, palaikymas ir vaikino žodis, stipresnis už priesaiką. Tačiau draugystė ir teisingumo sampratos vis labiau maišomos su smurtu ir nusikalstamumu. Šiame svarbiame istoriniame fone serialas rodo mokyklinuko Andrejaus užaugimą ir virsmą iš paprasto čušpano (taip buvo vadinami paaugliai, kurie nebuvo „prisiūti“ jokiai grupei) į žiaurų vaiką.

Filmas “Slovo patsana. Krov na asfalte (2023)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė