Visuomenės Priešai (2009)

Visuomenės Priešai (2009)

Visuomenės Priešai (2009)

20092h 20mN-13, ,

Legendinio „Didžiosios Depresijos“ laikų Amerikos nusikaltėlio istorija

Pailsėjęs po nepelnytai iškritikuotos ir finansinių lūkesčių nepateisinusios “Majamio policijos” geriausias kriminalinio kino ekspertas Michaelas Mannas tikisi atsigriebti su stilinga veiksmo drama, kurioje bus pilna kraują stingdančių susišaudymų kaip neprilygstamame “Karštyje” ir autentiškai pateiktų žinomos asmenybės gyvenimo faktų kaip Lietuvoje nerodytame biografiniame filme “Ali”.

1930-siais Amerikos miestų gatvėse šeimininkavo ne tik legendinis Alas Capone, bet ir bebaimė bankų grobikų trijulė Johnny Dillingeris, George’as Nelsonas pravarde “Žudikas kūdikio veidu”, ir “Gražuolis berniokas” Floydas.

Tris pasikausčiusius nusikaltėlius vaidina savo personažu prototipu nuo vaikystės žavėjęsis Johnny Deppas, po sensacingosios “Šokio hip-hopo ritmu” dilogijos sparčiai populiarėjantis Channingas Tatumas ir charizmatiškasis britas Stephenas Grahamas, pasitreniravęs su Guy’umi Ritchie (“Vagišiai”), Martinu Scorsese (“Niujorko gaujos”) ir Shane’u Meadowsu (“Tai – Anglija”). Pridėkite prie kietų vyrukų gvardijos 24 valandoms per parą kuriamam vaidmeniui atsiduodantį chameleoną Christianą Bale’ą (“Tamsos riteris”, “Terminatorius”), “Oskaro” premiją užsidainavusią žavingąją prancūzaitę Marion Cottilard (“Edith Piaf. Rožinis gyvenimas”), TV serialo “Dingę” gražuolę Emilie de Ravin iš Australijos, etatinius įtariamuosius Billy Crudupą, Giovanni Ribisi ir Stepheną Dorffą, tai gausite pavydėtiną žvaigždžių komandą su užtaisytais ginklais, brangiais automobiliais ir stilingais kostiumais.

Michaelas Mannas gimė ir užaugo Čikagoje, kur Johnny Dillingeris įvykdė vieną iš įspūdingiausių vagysčių. Jis kvietė į pasimatymus būsimąją žmoną į teatrą “The Biograph Theatre”, prie kurio garsusis banditas buvo pagaliau nukautas. Karjeros pradžioje 1970-siais režisierius parašė scenarijų apie FTB veiklos pirmuosius metus, bet nerado lėšų jo realizuoti. Naujausiame filme kaip tik ir nagrinėjama FTB įkūrimo esminė priežastis – nesugebėjimas sučiupti įsisiautėjusios gaujos privertė J.Edgarą Hooverį perkelti policijos veiksmus į aukštesnį lygį ir sustiprinti šalies saugumą.

Johnny Deppas mėgsta lyginti Johnny Dillingerį su Robinu Hudu, nes jis tuštindavo turtuolių kišenes, išsisukdavo iš pačių įmantriausių FTB reidų ir grobdavo gobšumu garsėjusius bankus, kurių veikla ir įstūmė amerikiečius į Depresijos laikotarpį. Nesugaunamąjį nusikaltėlį garbino bankininkų aferų neapkentę paprasti žmonės, apie jo nuveiktus darbelius nuolat rašė laikraščiai, bejėgė policija jį skelbė “Visuomenės priešu Nr.1” ir įrašė į ieškomiausiųjų asmenų sąrašą, o galiausiai prieš jį stojo už FTB atsiradimą ir nelegalios veiklos suvaržymą keršyję mafijos bosai.

Filmas “Visuomenės Priešai (2009)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė