Saulėlydis: Brėkštanti Aušra. 2 Dalis (2012)

Saulėlydis: Brėkštanti Aušra. 2 Dalis (2012)

Saulėlydis: Brėkštanti Aušra. 2 Dalis (2012)

20121h 55mN-13, ,

Po sudėtingo gimdymo gražuolė Bela atsigauna pavirtusi į vampyrę. Pirmą kartą per 18 metų mergina pajaučia dar gaivesnę aistrą gyventi. Ji mėgaujasi nauja realybe, skuba išbandyti ypatingas galias, stulbina geriausius draugus vampyriškų gebėjimų įsisavinimu ir nuoširdžiai džiaugiasi nemirtinga santuoka. Ji tikisi būti saugi ir laiminga per amžius su dukrele Renesme ir mylimuoju vyru vampyru Edvardu.

Tačiau Kalenų šeimos laimė negali tęstis ilgai. Sąmokslą surezgusi klastingoji vampyrė Irina iš Denalio būrio paskundžia jaunąją sutuoktinių porą Volturių klano lyderiui Aro. Ji savanaudiškai trokšta keršto už vilkolakių nužudytą mylimąjį Loreną ir paskleidžia gandą, kad unikaliausia pasaulyje mergaitė Renesmė buvo paversta nemirtinga vampyre jau po gimimo ir kelia nenumaldomą grėsmę.

Filmas “Saulėlydis: Brėkštanti Aušra. 2 Dalis (2012)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė