Paplūdimys (2000)

Paplūdimys (2000)

Ričardą, kuris ir užvirė visą šią košę su kelione į nepaprastą rojų, turėjo vaidinti Evanas Makgregoras. Dabar belieka tik spėlioti, kuriam būtų pavykę geriau – Makgregorui ar Dikaprijui. Žavusis Leonardas vaidmeniu “Titanike” nepaprastai išpopuliarėjo ir įgijo “amžino romantiko” įvaizdį, todėl jis nuostabiai tinka šiam vaidmeniui.

Keliautojas Ričardas ieško nuotykių, todėl nedvejodamas geria gyvačių kraują ar rūko “žolę” viename Bankoko viešbučių su keistuoliu nepažįstamuoju, kuris kliedi apie nepaprastai gražią salą, nuostabų paplūdimį, kur smėlis baltas, o vanduo tyras it krištolas…

Narkotikai prie gero nepriveda, Ričardą įvelia į rimtą š… Kitą rytą prie savo durų jis randa žemėlapį su nuostabiąja sala, o kitam kambaryje aptinka kaimyno lavoną. Ričardas kietas vyrukas, todėl nepabūgsta ir nusprendžia keliauti į “rojų”. Drauge prikalbina vykti žavią prancūzų porelę.

Žinoma, Ričardui labai patinka Fransuaza, o ir kuris vyras galėtų atsispirti ją įkūnijusios Virdžini Ledojen žavesiui? Trijulei pavyksta nusigauti iki svajonių paplūdimio, tačiau labai greitai paaiškėja, kad čia rezgamos intrigos, liejasi kraujas ir tyko mirtis visai taip pat, kaip ir civilizuotame pasaulyje…

Filmas “Paplūdimys (2000)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė