Pagauk, jei gali (2002)

Catch Me If You Can (2002)

Detalės

Kitas pavadinimas: Arrête-moi si tu peux (Canada)

Informacija apie filmą

Herojus. Frenkas Ebegneilas jaunesnysis – XX a. kriminalinė legenda. Jis apsimetinėjo keleivinių oro linijų pilotu, gydotoju, teisininku, koledžo profesoriumi, FTB agentu… Jis išrašė šimtus suklastotų čekių bendrai dviejų su puse milijonų dolerių sumai. O įdomiausia tai, jog visus savo “žygdarbius” jis spėjo įvykdyti dar net nesulaukęs 21-erių!

Pabėgęs iš namų, Frenkas suvokia, jog turi ryškų sukčiaus talentą ir pradeda savo aferas. Pasirodo, jog apgaudinėti žmones labai lengva! Pinigai teka upe, gražiausios merginos kabinasi jam ant kaklo. Tačiau atsiranda žmogus, priimantis genialaus sukčiaus mestą iššūkį. Tai – FTB agentas Karlas Hanratis, pasiryžęs skirti Ebegneilo gaudynėms nors ir visą savo gyvenimą.

“PAGAUK, JEI GALI” – dinamiškas veiksmas, sąmojingas humoras, stilingai atkurtas šeštasis dešimtmetis, puiki aktorių vaidyba ir neįtikimiausių aferų užkulisiai.

Prie filmo dirbo

Leonardo DiCaprio

Frank Abagnale Jr.

Tom Hanks

Carl Hanratty

Christopher Walken

Christopher Walken

Martin Sheen

Roger Strong

Amy Adams

Brenda Strong

Dirbo prie

Filmas “Pagauk, jei gali (2002)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė

Pagauk, jei gali (2002)