Išgyvenęs (2022)

Išgyvenęs (2022)

20222 hr 9 min, ,

Tai vieno žmogaus kelionė nuo neapsakomo siaubo iki laisvės, atleidimo ir išganymo.
Išsiųstas į Aušvicą, žydas Haris Haftas išgyveno ne tik neįsivaizduojamą koncentracijos stovyklos siaubą, bet ir gladiatorių bokso kovas, kurias buvo priverstas vykdyti savo pagrobėjų džiaugsmui.
Tie, kurie bandė jį sunaikinti, nežinojo, kad Haftą skatina svarbi priežastis, dėl kurios išgyventų retas vyras: siekis vėl susitikti su mylima moterimi.
Po drąsaus pabėgimo ir grįžęs į Niujorką, Haris Haftas panaudoja savo bokso įgūdžius tikėdamasis rasti savo tikrąją meilę. Dėl nepalaužiamo ryžto jis patenka į ringą su tokiomis bokso legendomis, kaip Rokis Marciano, kad susigrąžintų iš jo pavogtą gyvenimą.
Biografinė drama yra paremta tikra istorija apie žmogų, kuris susiduria su didžiausia moraline dilema ir viena didžiausių pasaulio blogybių – nacizmu. Hario Hafto istorija – tai priminimas, kad žmonija gali įveikti kliūtis prieš bet kokią užgimstančią neapykantą dėl rasės ar tikėjimo.

Filmas “Išgyvenęs (2022)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė