Apgavikai (2003)

Apgavikai (2003)

Rojus ir Frankas – užkietėjusių aferistų porelė, jau daug metų apgaudinėjantys paprastus piliečius ir baigiančius susikrauti šešiaženkles sumeles. Lengvai įtikinti ir nieko blogo neįtariantys žmogeliai už beverčius daiktus sumokėdavo fantastiškas sumas.

Rojus ir Frankas sugebėdavo taip juos įtikinti, kad kiekvienas patikėdavo, jog 10 kartų brangiau nupirkęs vandens filtravimo prietaisą, vėliau jis būtinai laimės automobilį, egzotišką kelionę ar neįkainojamas brangenybes. Žinoma, taip nenutikdavo, bet ką nors kaltinti jau būdavo per vėlu.

Amerikoje tokių naivių namų šeimininkių pasitaikė ne viena, o Rojus ir Frankas tik tuo ir naudojosi. Paprasta filosofija – žmonių godumas pasiduoda fantazijai, o kai kas iš to smagiai pasipelno. Tačiau atėjo metas, kai neurotiškas ir nuo visko pavargęs Rojus, užsidirbęs pakankamai pinigų sau ir savo psichiatrui, užsisvajoja apie “pensiją” ir ramų gyvenimą.

Ambicingasis Frankas gi, atvirkščiai, numatė naują auką ir kur kas stambesnį laimikį. Jis nusižiūrėjo turtingą verslininką Chucką Frechette. Panaudojus visiems žinomą triuką – laiku ir vietoje apkeitus lagaminus – galima nugvelbti net 80.000 JAV dolerių iškart!

Rojus į šį pasiūlymą sureaguoja gana skeptiškai, tačiau tik iki tol, kol jo gyvenime pasirodo 14-metė duktė Angela, trumpos jo santuokos su gražuole Heather, vaisius. Netikėta viešnia dar labiau supainioja ir taip komplikuotas Rojaus mintis.

Naujai iškeptas tėtušis staiga įsijaučia į globėjišką vaidmenį, pamilsta tvirtai ant žemės stovinčią Angelą ir nutaria išmokyti ją savo keistos “profesijos” paslapčių. Pati Angela, susižavėjusi stulbinačia tėvelio karjera, noriai įsitraukia į dviejų komandą. Mergina, pasirodo, turi neįkainojamą talentą…apgaudinėti.

Rojus vėl susidomi pelningu Franko pasiūlymu, tačiau pagrindinį vaidmenį nutaria patikėti Angelai. Jei jai pavyks, Rojus ramiai keliaus į pensiją, jei ne, ne taip ramiai – į kalėjimą.

Filmas “Apgavikai (2003)” pasiekiamas online nemokamai lietuvių kalba. Peržiūrėkite filmo anonsą dabar. Pirmoji mintis apie filmą jau bus kilusi, kuri paskatins jį žiūrėti internetu ir palikti atsiliepimą.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Atsiliepimų niekas neparašė