Bekraštės Prerijos / Open Range (2003) Online » https://visifilmai.eu - Filmai ir serialai online nemokamai
» » Bekraštės Prerijos / Open Range (2003) Online

Bekraštės Prerijos / Open Range (2003)	Online
ŽIŪRĖTI

Bekraštės Prerijos

Open Range
BRRip
8 Birželio 2018
 • Metai:
  2003
 • Kalba:
  Lietuvių
 • Trukmė:
  2h 19min
 • Žanrai:
  Veiksmo, Drama, Romantinis
 • Režisierius:
  Kevin Costner
 • Aktoriai:
  Robert Duvall, Kevin Costner, Annette Bening, Michael Gambon, Michael Jeter, Diego Luna .....
1882 metai. Nesibaigiančiomis Laukinių Vakarų prerijomis klajoja keturi kaubojai, amžini bičiuliai - Čarlis, Mousas, Batenas ir Bosas. Jie - laisvi atsiskyrėliai, gyvenantys civilizacijos nepaliestą gyvenimą, vadovaudamiesi garbės kodeksu. Pritrūkus maisto atsargų, vienas iš bičiulių - Mousas - siunčiamas į nedidelį miestelį Harmonvillį.

Jam vis negrįžtant, draugai sunerimsta ir nutaria išsiaiškinti, kas nutiko. Sekdami Mouso pėdsakais, Bosas ir Čarlis pasiekia Harmonvillą ir sužino, kad jų draugužis įsivėlė į peštynes ir dėl neaiškių priežasčių yra įkalintas.

Neilgai trukus kaubojai išsiaiškino, kad miestelį ir apylinkes žiaurumu ir tironija valdo korumpuotas šerifas ir turtingas rančos savininkas. Vietiniai gyventojai gyvena nuolankiai paklusdami, jausdami nuolatinę baimę.

Nors jiems buvo įsakyta palikti miestą, ketvertas nutarė nepaklusti. Atvykėliams teko pakovoti, nes už laisvę ir teisingumą jiems nieko brangesnio nėra. Konfliktas su šerifu apvertė aukštyn kojom keturių draugų gyvenimą. Kovodami ir liedami kraują dėl kilnių tikslų, jie susidūrė su savyj slypinčiais demonais ir blogiu, kurį nėra taip lengva pažaboti.

Toje pykčio ir susišaudymų maišalynėje atsitinka ir vienas jausmingas dalykas: Harmonvillyje vienišius Čarlis sutinka žavią ir nuoširdžią moterį Sjū Barlou, kuri netikėtai pažadina jo jausmus. Net 10 metų jis slėpė savo praeitį nuo savęs ir draugų, tačiau ši moteris sugebėjo atverti užsidarėlio širdį.
0
7,5
(59,267 Balsai)
Grotuvas 1 Grotuvas 2 Pristatymas
Komentarų 0
Komentuoti
Komentaras
Atnaujinti kodą