Will Ferrell

Aktorius

2014

Lego filmas (2014)

- Lord Business / President Business / The Man Upstairs (įgarsinimas)
2010

Megamaindas (2010)

- Megamind (įgarsinimas)
2023

Barbė (2023)

- Mattel CEO

Gimė Irvine, JAV, 1967m. liepos 16d. Will’as baigė Pietų Kalifornijos universitetą ir įgijo sporto informacijos specialybę. Savaitgaliais jis dirbdavo sporto komentatoriumi, bet greitai pastebėjo, kad jį labiau domina vaidyba. Tačiau tiktai po metų intensyvaus darbo jis buvo pakviestas prisijungti prie Los Andželo komedijų trupės. Nuo to laiko, niekam nežinomas komikas pagaliau atrado save kitoje sferoje.

1995m. jis tapo Saturday Night Live nariu. Will’o talentas ir kitų žmonių pamėgdžiojimas bei personažų charakterių gausa, greitai padėjo jam tapti vienu žinomiausių Saturday Night Live narių. Per savo septynerių metų karjerą šiame šou, jis yra nominuotas Emmy apdovanojimams už G. W. Bush’o personažą. 2002m. jis palieka Saturday Night Live ir pasineria į vaidybą kino filmuose.

Ferrell’as nusifilmuoja tokiuose filmuose kaip “Drowning Mona”, “Zoolander” ar “Old School”. Po to buvo vienas filmas, kuris, be jokios abejonės, išgarsino Will’ą visame Holivude – tai komedija “Elf”. Po šio filmo sėkmės jį jau galima išvysi žymiojo Woody Allen’o juostoje “Melinda ir Melinda” ar šiuo metu ekranuose rodomame “Mano žmona – ragana”.

2000m. Will’as susituokė su švede Viveca Paulin ir augina vieną vaiką. Abu su žmona gyvena Los Andžele. Yra dalyvavęs Bostono maratone, kuriame bėgo net 4 valandas 2 min. bei abu su žmona dalyvavo Niujorko maratone, kur išbėgo 5 valandas.