LL Cool J

Gimė Bai Šore, Long Ailende, Niujorke. Dar žinomas kaip James Todd Smith. Nors hip-hopo atlikėjai garsėja greitu sužibėjimu ir trumpomis muzikinėmis karjeromis, LL Cool J (Ladies Love Cool James) yra išimtis, tik patvirtinanti taisyklę. Sulaukęs vos 33-ejų, jis jau yra pardavęs daugiau nei 20 milijonų savo plokštelių visame pasaulyje ir tapęs 2-uoju sėkmingiausiu hip-hopo atlikėju per visą muzikos istoriją. Aiški vizija ir atsidavimas darbui davė savo: LL Cool J jau dabar yra įėjęs į muzikos istoriją. Jis buvo pirmasis reperis išleidęs singlą, o vėliau ir albumą, legendinėje įrašų kompanijoje Def Jam Records. Jis buvo pirmasis hip-hopo atlikėjas, kurio net 8 vienas po kito išleisti albumai tapo platininiais, o 7 singlai – auksiniai. 1991 m LL Cool J įėjo į muzikos istoriją kaip pirmasis reperis pasirodęs MTV akustiniame koncerte „MTV Unplugged“.

LL Cool J pasiekimai stebina tiek muzikos mėgėjus, tiek profesionalus: net 2 Grammy apdovanojimai už pasiekimus muzikoje, vaidmenys populiariausiuose televizijos serialuose ir kino filmuose, kompanijos vadovo pareigos ir nuolat kuriamos naujos dainos.

Lietuvos žiūrovai šią muzikos legendą turės galimybę išvysti jau rugsėjo mėnesį pristatomame filme „Proto medžiotojai“. Filmas pasakoja apie 8 jaunus būsimus FTB specialistus, baiginėjanačius apmokymų programą, kad galėtų tapti serijinių žudikų specialistais.

Paskutinis programos „Proto medžiotojai“ etapas – savaitgalis negyvenamoje Oneigo saloje, kuri iš esmės yra dirbtinai sukurtas nusikaltėlių miestas, panašus specialias pratybų aikšteles karo specialistams ar policijos pareigūnams. Tačiau, netrukus po grupės atvykimo į salą, prasideda kraupiausios žudynės.

Vienas po kito žudomi apmokymų programos dalyviai. Greitai tampa aišku, kad žudikas – vienas iš jų ir labai apsukriai naudojasi jų įgytomis žiniomis apie serijinius žudikus. Būsimieji FTB agentai pakliuvo į spąstus – atjungtos visos komunikacijos priemonės, net ir jų mobilieji telefonai. Tam, kad identifikuotų žudiko tapatybę, jie turi susitelkti bendram darbui, nors ir nepasitiki vienas kitu. Visų pirma, jie turi išsiaiškinti, ko siekia „nepatenkintas kolega“ ir numatyti jo sekančius veiksmus…