Lindsay Lohan

Aktorius

2010

Mačetė (2010)

- April Booth

Gimusi Niujorke, Lindsay Lohan karjerą pradėjo būdama trejų kaip “Ford” modelis ir vaikystėje nusifilmavo daugiau nei 60-yje reklaminių siužetų.

Kaip aktorė Lindsay Lohan debiutavo būdama dešimties, TV seriale “Another World”. Vėliau sekė keletas antraeilių vaidmenų, o jau pats pirmasis filmas, kuriame Lindsay Lohan sukūrė pagrindinį vaidmenį, sulaukė komercinės sėkmės: tai buvo juosta “Parent Trap” 1998-aisiais.

Po to Lindsay Lohan grįžo į TV ekranus, kur sukūrė dar keletą daugiau ir mažiau sėkmingų vaidmenų. Kino ekrane paauglė vėl pasirodė 2002-aisiais filme “Įmink mįslę”, o 2003-aisiais vaidino juostojė “Pakvaišęs penktadienis”, kuris Pasaulyje uždirbo 160 mln. JAV dolerių.

2004-aisiais Lindsay Lohan vaidino “Pakvaišusio penktadienio” režisieriaus Marko Waterso filme “Naujokė”, kuris sulaukė ne ką mažesnės sėkmės ir atnešė aktorei pirmąjį keliamilijoninį honorarą.

2004-ųjų pabaigoje Lindsay Lohan išleido debiutinį muzikos albumą, pavadintą “Speak”.

Lindsay Lohan dažnai peikiama kritikų, bet sulaukė sėkmės MTV apdovanojimuose už pasirodymus filmuose “Pakvaišęs penktadienis” ir “Naujokė”, kuri laureatus renka žiūrovai.