Leonor Varela

Leonor Varela (g. 1972 m. gruodžio 29 d. Santjagas) – čiliečių aktorė ir modelis.

Biografija

Leonor gimė Santjage, masažo terapeutės Leonor Palma-Keller ir biologo bei filosofo Francisco Varela Garcia šeimoje. Jos motina kilusi iš prancūzų, vengrų ir sirų. Šeimoje augo dar 3 vaikai: duktė Alejandra ir broliai Javier ir Gabriel.
1973 m., kuomet Leonorai buvo vos metai, šalyje įvyko karinis perversmas ir šeima buvo priversta palikti šalį. 7 metus jie gyveno Kosta Rikoje, vėliau gavo leidimą grįžti į gimtinę, tačiau dėl tėvo darbo po kurio laiko vėl išsikraustydavo į Europą: Vokietiją, vėliau – Prancūziją. Čia Leonor mokėsi aktorystės Paryžiuje, Niels Arestrup įsteigtoje mokykloje, kitose dramos mokyklose ir galutinai įsikūrė šiame mieste.
1995 m. ji debiutavo nedideliu vaidmeniu vaikams skirtame filme „Pony Trek“, vėliau atliko eilę antraplanių vaidmenų Europos kūrėjų filmuose. 1998 m. ji pirmą kartą nusifilmavo JAV, juostoje „Žmogus su geležine kauke“.
1999 m. Leonor įveikė 35 pretendentes ir gavo pagrindinį vaidmenį didelio biudžeto TV filme „Kleopatra“, kur vaidino kartu su Timothy Dalton ir Billy Zane.
Filmuojasi ne tik Europos ar JAV, bet ir Čilėje kuriamuose filmuose bei TV serialuose.

Leonor Varela Palma (born December 29, 1972) is a Chilean actress and model. She played the character Cleopatra in the 1999 film Cleopatra. She also has actively participated in various ecological causes such as “Save Whales Again”.