Jude Law

David Jude Law gimė 1972 m. gruodžio 29 d. pietų Londone. Būdamas 12 metų pradėjo vaidinti nacionaliniame jaunimo muzikiniame teatre. 17 metų meta mokslus mokykloje, kad galėtų vaidinti TV muilo operoje “Families” (1990). 1992 m. prasideda Jude’o karjera scenoje. žymiausias jo, kaip paauglio, vaidmuo yra sukurtas “Shopping” (1994). Važinėdamas po visą Londoną pasirodo daugybėje vaidinimų ir nominuojamas Oliverio apdovanojimams kaip geriausias naujokas.

Po kiek laiko Jude’as pasirodo didžiuosiuose ekranuose, keliuose nepriklausomuose filmuose. Pirmasis didelis vaidmuo – tai filme “Gattaca” (1997) kartu su Uma Thurman. Tais pačiais metais Jude’ą galime išvysti filme “Midnight in the garden of Good and Evil”. Didelės šlovės susilaukęs filmas, kuriame vaidino Law – “Talentingasis misteris Riplis” (1999). Kartu su Matt’u Damon’u pasirodęs Jude’as sulaikė kritikų palankumo. Ne veltui jis už šį filmą gavo du Auksinius Gaublius bei Oskarą – kaip geriausias antraeilio vaidmens aktorius. Dar daugiau, sutvirtėja jo reputacija kaip vieno iš daug žadančių ir perspektyvių aktorių kitoje Atlanto pusėje.

Jude’as yra vegetaras. Turi tatuiruotę ant kairiojo dilbio – tai žodžiai iš Bitlų dainos “Sexy Sadie”: “You come along to turn on everyone Sexy Sadie”. Jude’as Law su buvusia žmona Sadie Frost turi tris vaikus.