Jim Carrey

Aktorius

2003

Briusas Visagalis (2003)

- Bruce Nolan
2001

Didingasis (2001)

- Peter Appleton
1994

Bukas ir bukesnis (1994)

- Lloyd Christmas
2014

Bukas ir bukesnis 2 (2014)

- Lloyd Christmas

„Viskas prasidėjo antroje klasėje. Buvo muzikos pamoka ir ir mes repetavome kalėdines dainas. Staiga aš pradėjau išdykauti ir mėgdžioti dainuojančius draugus. Mokytoja manė, kad mane labai suglumins, jei lieps atsistoti ir viską pakartoti prieš klasės draugus. Tačiau aš visai nesuglumau, o priešingai – dar smarkiau ėmiau išdykauti ir maivytis. Visa klasė kartu su mokytoja pradėjo nevaldomai juoktis. Tuomet mokytoja paprašė manęs paruošti panašų komišką numerį Kalėdiniam vakarui, ir aš paruošiau. Tai ir buvo pabaigos pradžia.“

Džimas Keris gimė 1962 m. sausio 17 d. Kanadoje. Būdamas dar visai vaikas, jis nesąmoningai vystė savo humoro jausmą mėgdžiodamas šeimos narius.

Komedijinius įgūdžius Keris nuolat vystė ir mokykloje – nuo 7 klasės mokytoja leisdavo jam kasdien, 15 minučių prieš pasibaigiant pamokoms, linksminti savo klasės draugus.

1979 m. Džimas Keris persikraustė į Los Andželą ir čia gavo darbą garsiajame komikų teatre The Comedy Store. Netrukus jaunąjį komiką aplankė ir dar viena sėkmė – jis pasirašė kontraktą visą sezoną vesti populiariąją Deivido Lettermano laidą The Late Night Show.
Visai neužilgo Keriu susidomėjo ir NBC, pasiūlydama vaidinti seriale The Duck Factory. Po 13 serijų serialą atšaukus, Džimas pradėjo rimčiau mąstyti apie aktoriaus karjerą ir siekti įvairesnių, ne tik komedijinių vaidmenų.

Pirmasis didelis Džimo Kerio vaidmuo – filme Earth Girls Are Easy, po kurio sekė itin sėkmingas pasirodymas laidoje In Living Color, ir galiausiai – kvietimas vaidinti visų laikų hite „Eisas Ventūra“.
Kiti filmai, kuriuose sėkmingai nusifilmavo Džimas Keris, buvo taip pat labai pelningi – „Betmanas amžinai“, „Bukas ir bukesnis“, „Trumeno šou“, „Kaip Grinčas vogė Kalėdas“ ir kt . Už vaidmenį filme „Melagis, melagis“ Keris gavo Auksinio gaublio apdovanojimą kaip geriausias metų aktorius.