Jennifer Connelly

Aktorius

2006

Kruvinas deimantas (2006)

- Maddy Bowen
2022

Asas Maverikas (2022)

- Penny Benjamin
2011

Dilema (2011)

- Beth
2009

Devintasis (2009)

- 7 (voice)

Jennifer Lynn Connelly gimė 1970 m. gruodžio 12 d. Niujorke darbininkų rajone. Kiek vėliau šeima persikėlė gyventi į Vudstoką, kur tėvas įstojo į vietos futbolo klubą, o mama atidarė antikvariatą. Kadangi mokykloje Jennifer buvo pirmūnė, ji pasirinko fizikos studijas prestižiniame JAV universitete Jeilyje. Po dviejų metų ji įstojo į kitą ne mažiau garbingą universitetą – Stenfordo. Čia talentinga mergina studijavo aktorystę, nors studijų nebaigė.

Kai Jennifer buvo 10 metų, šeimos draugas, turėjęs ryšių mados pasaulyje, rekomendavo mergaitę “Fordo” modelių agentūrai. Labai greitai ji tapo populiariausiu “Fordo” modeliu. Kartą 14-metę paauglę vienoje reklamoje pamatė kino vadybininkas, rinkęs aktorius filmui “Kartą Amerikoje”: ji buvo pakviesta į atranką. Vaidmenį Jennifer gavo – taip pamažu ji įsitraukė į kino pasaulį. Tarp žinomiausių jos filmų yra tokios juostos kaip “Labirintas”, “Milžinas Halkas”, “Rekviem svajonei”, “Nuostabus protas” (“Oskaro” apdovanojimas už antraplanį vaidmenį) ir, žinoma, naujausia, kritikų išgirta Vadimo Perelmano drama “Smėlio ir rūko namai”.

Jennifer Connelly Japonijoje yra išleidusi savo dainų albumą anglų ir japonų kalbomis. J.Connelly puikiai kalba prancūziškai ir itališkai. Aktorė mėgsta plaukioti, važinėti dviračiu, reguliariai lankosi sporto salėje. Mėgstamiausias liūdnojo veido gražuolės apsirengimo stilius – džinsai, megztinis, storapadžiai batai. Jennifer yra vegetarė: mėgstamiausias jos patiekalas – daržovių apkepas.

Jennifer Connelly nemėgsta kalbėti apie asmeninį gyvenimą, tačiau bulvarinė spauda vis tiek pilna gandų apie audringus intelektualiosios aktorės romanus. Tačiau tiesa yra tokia, kad Jennifer Connelly yra netekėjusi ir 1997 m. gimusį sūnų Kėjų, kurio tėvas yra žinomas fotografas Davidas Duganas, augina viena. Jennifer Connelly net penkerius metus gyveno su aktoriumi Billu Campbellu. Pora buvo susižadėjusi, bet taip ir nesusituokė.