Efren Ramirez

Efren Antonio Ramirez (g. 1973 m. spalio 2 d.) – amerikiečių aktorius. Jis labiausiai žinomas kaip Pedro vaidybiniame filme „Napoleonas dinamitas“.

Iš pradžių jo karjerą sudarė kviestinės žvaigždės pasirodymai televizijoje, nes jis vaidino įvairiais vaidmenimis serialuose E.R., American Dad, Judging Amy, The District, MAD TV ir Scrubs.

Tačiau būtent jo įsimintinas Pedro atvaizdas vaidybiniame filme „Napoleonas dinamitas“ dramatiškai pradėjo tai, kas tapo nepaprastai vaisinga aktorės karjera su neįprastai įvairia pasirodymų serija.

Per metus nuo šio filmo pasirodymo Efrenas Ramirezas pasirodė daugybėje filmų ir televizijos laidų, įskaitant pagrindinius vaidmenis HBO filme „Išėjimas“ su Edwardu Jamesu Olmosu; Mėnesio darbuotojas, priešais Dane’ą Cooką ir Daxą Shepardą; ir Crankas bei jo tęsinys Crank: High Voltage, priešais Jasoną Stathamą (tęsinyje vaidina savo paties brolį dvynį). Jis taip pat pasirodė kituose filmuose, įskaitant Gamer su Gerardu Butleriu; Kai Romoje su Kristen Bell; Crossing the Heart, priešais Krisą Kristoffersoną; Mano tėvo namai, priešais Willą Ferrellą; HBO laidos į rytus ir žemyn su Danny McBride’u; ir Perpetual Grace Ltd.