Angelina Jolie

Aktorius

2008

Kung Fu Panda (2008)

- Master Tigress (įgarsinimas)
2015

Prie jūros (2015)

- Vanessa
2008

Laumės vaikas (2008)

- Christine Collins

Dirbo prie

2015

Prie jūros (2015)

- Režisierė

Angelina Jolie – juodasis angelas, kurio gyvenime viskas vyksta žaibišku greičiu. Visas Holivudas žino apie dvi aktorės puses. Tamsioji Angelina – tai aistringa, temperamentinga išsišokėlė, dievinanti juodą spalvą, tatuiruotes, kolekcionuojanti durklus, besidominanti ritualinėmis žudynėmis, turinti polinkį į sadomazochizmą. Tikras velnias. Ji neturi mobiliojo telefono, nenešioja laikrodžio, neturi asmeninio elektroninio pašto, rankinuke ji visuomet nešiojasi peilį, groja mušamaisiais, šoka tango, dievina odinius drabužius, atsisako pasisamdyti atstovą spaudai ir visuomet už save kalba pati. Angelina Jolie kažkada yra pasakiusi:” Man visai nesvarbu, kaip aš atrodau. Būtų mano valia aš išvis vaikščiočiau pusnuogė, be marškinėlių, tik su odinėmis kelnėmis, nešukuočiau plaukų, išsitattuiruočiau visą kūną.”

Šviesioji aktorės pusė – tai jausminga moteris, kurią draugai vadina tiesiog Endže. Ji kasdien skambina mamai, nerūko, vakarus leidžia namie prie televizoriaus, be to, ji sutiko tapti Jungtinių Tautų geros valios ambasadore. Aktorė įsivaikino našlaitį iš Kambodžos ir ketina įsivaikinti dar keletą našlaičių.

Billy Bobas Thortonas

Karščiausia laikyta Holivudo pora susipažino atsitiktinai. Kadaise Billy Bobo vadybininkas buvo pasakęs aktoriui: “Yra Holivude tokia mergina – visiška Tavo kopija, tik moteriškame kūne. Bijau Jus supažindinti, nes tikrai susituoksite.” Ką gi, žodžiai buvo pranašiški. Juos suvedė pats likimas: Angelina išėjo iš lifto kabinos, į kurią kaip tik ketino žengti Thortonas. Kalbama, kad nuo tos akimirkos jie nebesiskyrė. Angelina išsitatuiravo Billy vardą ant kūno, ant kaklo nešiojo flakonėlį su jo krauju ir kartodavao, kad viskas, kas susiję su mylimuoju, jai yra šventa. Pora mėgo aštrius pojūčius žadinantį seksą, filmus apie satanistinius ritualus, jų namai priminė tamsią koplyčią. Billy Bobas Thortonas be Angelinos Jolie tuo metu bendravo ir su daugiau moterų – aktorė su tuo taikėsi. Ar bent mėgino. Aktorių aistra išblėso ir po dviejų metų 2002-aisiais jie išsiskyrė.

Angelinai Jolie tai buvo antrosios skyrybos, tuo tarpu 20 metų už Angeliną vyresniam Thortonui – penktosios. Kalbama, kad pora nuolat ginčijosi dėl įvaikio Maddoxo ir tai tapo jų skyrybų priežastimi. Gal pasiutėlio Bobo nebežavėjo Angelina-mama, švelni ir rūpestinga būtybė?
Angelina Jolie stengiasi pamiršti viską, kas susiję su Billy Bobu: net išnaikino tatuiruotę su jo vardu. Dabar Angelina daugiausia laiko praleidžia su įsūniu.

Tėvų skyrybos

Tėvų skyrybos – skaudi tema aktorei. Jos tėvai – aktoriai Johnas Voightas ir Marcheline Bertrand – išsiskyrė, kai Angelinai tebuvo pusę metukų. Angelina ir tėvas tik pastaruoju metu daugiau bendrauja, lig šiol jie nebuvo tokie artimi. Jie abu vaidino filme “Kapų plėšikė”.

Po tėvų skyrybų vaikai liko su mama ir gyveno Beverli Hilso “lūšnynuose” – butukuose šalia Beverli Hilso mokyklos, kurią lanko žvaigždžių vaikai. Angelina maištavo prieš turčių pasaulį pankuodama ir dažydama plaukus ugnine spalva. Garsusis tėvas, aktorius Jonas Voightas prasimušti vaikams nepadėjo. Jis tik patarė dukrai nesusižavėti televizija ir pasimokyti vaidybos Niujorke.

Angelinos Jolie meilės istorijos. Apdovanojimai

Angelina Jolie
Angelina Jolie

1995 m. Angelina Jolie vaidino filme “Įsilaužėliai” , kuriame jos partneriu buvo aktorius Johny Lee Milleris. Po metų Angelina už jo ištekėjo ( vestuvinis jaunosios apdaras: juodos guminės kelnės, marškiniai, ant krūtinės jos krauju užrašytas mylimojo vardas ), o po trijų išsiskyrė. Dar vedybinio gyvenimo metu aktorė užmezgė audringą romaną su filmo “Ugningos merginos” partnere, Calvino Kleino mados namų modeliu ir pradedančia aktore Jenny Shimiz. “Visa tai baigėsi bjauriu skandalu, – prisimena A. Jolie. Sielvartaujančią aktorę paguodė apdovanojimas – ji pelnė `Auksinį gaublį` už vaidmenį TV filme “Džordžas Volesas”. Po metų ji taip įtikinamai suvaidino lesbietę juostoje “Džija”, kad šis vaidmuo jai pelnė antrąjį “Auksinį gaublį”. Baigiantis “Džijos” filmavimams aktorė išsiskyrė su J.L. Milleriu, nutarusi pasislėpti nuo viso pasaulio ir net nusikirpusi visai plikai. Tačiau ją ir vėl paguodė darbas: 2000 m. už vaidmenį filme “Mergina su trūkumais” A.Jolie pelnė trečiąjį “Auksinį gaublį” ir “Oskarą” kaip geriausia antraplanio vaidmens atlikėja.

Po Angelinos Jolie skyrybų su Billy Bobu Thortonu metus garsioji aktorė buvo viena ir gydėsi žaizdas. Dabar ji atsigauna ir viešai spaudoje yra pareiškusi, kad jai jau labai norisi sekso ir meilės. Neseneiai pasiroė pranešimai apie Angelinos Jolie ir aktoriaus Jaredo Leto romaną. Aktoriaus draugas išplepėjo bulvarinei spaudai, neva šis “viską metė dėl jos…”. Kurį laiką spauda mirgėjo pranešimais apie jos meilę aktoriui Colinui Farreliui ir net atgimusius jausmus pirmajam vyrui Johnu Lee Milleriui. 2003 m. vasarą Angelina Jolie buvo pastebėta su Kylie Minoque mylimuoju Oliveriu Martinezu. Porelę spauda pastebėjo Kanadoje krepšinio rungtynėse. A. Jolie kartu vedėsi ir sūnelį Maddox`ą. Angelina Jolie griežtai neigė šiuos gandus. Filmuojant kriminalinį veiksmo trilerį `Vagiant gyvenimus” (“Taking Lives”) pasirodė pranešimai apie Angelinos Jolie ir jos partnerių filme Kieferio Sutherlando ir Ethano Hawke`o meilės romanus. Pirmiausia, kliuvo Sutherlandui. Kanadoje, kur buvo filmuojamas filmas, pora po filmavimo dažnai romantiškai vakarieniaudavo. Po tokių vakarienių Angelina Jolie išeidavo su milžinišku glėbiu rožių. Pora, neva, ilgai sėdėdavo žiūrėdami vienas kitam į akis. Kai šios paskalos pritilo, Angelina buvo kaltinama romanu su kitu filmo partneriu, Ethanu Hawke`u. Spauda paskelbė aptikusi juos bučiuojantis Angelinos Jolie vagonėlyje filmavimo aikštelėje. Tuo pačiu metu kita dalis leidinių Ethanui Hawke`ui priskirdavo kitą mylimąją – modelį Jeną Perzową.

Debiutas kine

Būdama septynerių metų Angelina Jolie debiutavo tėvo Jono Voighto pastatytame filme. Dvylikametė mergaitė pradėjo lankyti Lee Strasbergo teatro studiją Niujorke. Po to dvejus metus su kuprine ant pečių metropolitenu keliaudavo į Niujorko Universiteto rengiamus kino filmų seminarus.

Kai tėvas paliko šeimą, Angelina Jolie atsisakė garsiosios VOIGHT pavardės. Tai nebuvo vienintelis mergaitės pokštas – ji kolekcionavo peilius ir kartą vienu iš jų susižeidė, galvodama, kad nieko nebejaučia. Būsimojo Holivudo žvaigždė yra vartojusi narkotikus.

Pradėjusi nuo vaizdo klipų, skirtų Meatui Loafui ir “the Rolling Stones” , ji suvaidino penkiuose studentiškuose savo brolio Jameso Haveno Voighto filmuose.

Įdomybės

  • Vaikystėje svajojo tapti laidojimo biuro direktore.
  • “Jolie” reiškia “žavi” prancūziškai.
  • Nuo 14 metų dirbo modeliu.
  • Daudelio populiarių žurnalų išrinkta seksualiausia visų laikų moterimi.
  • Jos įvaikis Maddox Chivan Thorton Jolie gimė 2001 m. rugpjūčio 5 d.
  • Sklido gandai apie jos romaną su broliu.
  • Angelina Jolie gimė 1975 m. birželio 4 d. 9.09 val.